Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal /

2008-ban végzett hallgatók névsora

Kommunikáció és PR szak

André N. Zsuzsánna

Antal I. István

Boda Z. Levente

Bodor A. Zsolt

Ciuche T. Andrea

Cseke P. Andrea

Czerán I. Mihály Marian

Czüvek D. Elemér

Dániel J. Mónika

Farkas K. Attila

Farkas M. Noémi

Ferencz I. Huba

Kádár Cs. A. Krisztina Adél

Kádár E. Beáta

Kajtár F. Szidónia

Kercsó P. Ábel

Kerekes Z. István János

Lányi Sz. Kinga Ildikó

Lurcza L. Hajnalka

Nagy J. Attila Ferenc

Nagy F. Emese

Nagy S. István

Orbán S. Szabolcs István

Palkó István-Zsolt

Papp L. Szabolcs Tibor

Rancz J. Enikő

Salló Z. Zoltán

Simó P. József Tibor

Simonffy Á. Ágnes

Szabó S. Katalin Noémi

Soós S. Anna

Székedi S. Tímea

Székely L. Emese

Tódor L. István


András J. Jenő

Bartha Á. Beáta

Boda T. Emőke

Boda T. Hajnalka

Cizmadia J. Beáta

Császár S. Hilda

Elekes M. Melinda

Fábián Gy. Gellért Győző

Fórika C. Éva

Fülöp Á. Anna Tímea

Kántor S. Emőke

Kornis S. Judit

Kubánda M. Lilla

Luţas Gh. Edina

Márton A. Zsolt Árpád

Mátyus A.-L. Kinga

Molnár A. Csilla

Nagy G. Emese

Papp Á. Melinda

Sólyom M. Mercédez

Szigeti I. Sarolta

Szikszai G. Orsolya

Szőcs A. Barna

Timár F. Botond Szilamér

Tőkés L. Antónia

Vass Á. Endre

Szociológia szak

Becze A. Zsuzsanna

Biró G. Izabella

Bíró V.Róbert

Bodó L. Ildikó

Deák F. Csilla

Elekes I. Emőke

Fekete Gh. S. Andrea

Forró Cs. István Antal

Gál M. Barna

Hajdu K. Katalin

Hermány G. Anetta

Mezei D. Juliánna

Moni Á. Gizella-Alíz

Nyirő B. Gergely

Papp L. Krisztina

Xántusz I. Árpád


Ardelean K. Gyöngyvér Mónika

Balázs Hegedüs I. József

Balog A. Katalin

Beke L. Andrea

Burján A. Csongor László

Daragus M. Emese

Jakab D. Emőke

Kozma A. Szilárd

Nagy I. Cs. László Csaba

Rudolf B. Gyula

Simó J. Beáta

Környezetmérnöki szak

Bene J. János

Berki J. Csilla

Biró J. Klára

Bodó L. Erzsébet

Gál L. Kinga

Kalmár T. Zsuzsa

Kapás J. Árpád

Kerekes J. Zsófia

Kiss G. Ágota Éva

Kiss L. Imola Boglárka

Kolumbán I. F. Antal István

Mihály L. Lajos

Opra L. János

Péter F. Gabriella

Szakács N. Gyöngyike

Szász Cs. A. Emőke

Szilveszter B. Szabolcs

Tamás S. Éva

Ugron E. Hunor

Élelmiszeripari mérnök szak

Asztalnok A. Tamás Antal

Benko V. Matild

Biró A. Emese

Bota Gh. Béla

Both T. Emese

Dávid Cs.-I. Beáta

Fábián E. Árpád

Fábián J. Katalin

Gergely L. Ildikó

Gyenge V. Annamária

György I. Bernadett

Harai St. Éva

Ignaț A. Sándor

Jénáki I. Lilla

Kányádi J. Klára

Kézdi P. Ágnes Réka

Kovács F. Erika

Kovács L. Attila

Laslo S. Éva

Magyarósi C. Zsuzsanna Katalin

Mester T. Tibor

Mészáros S. Zoltán

Moldován M. Tímea

Nagy E. Lehel

Nagy F. Melinda

Pál F. Piroska

Pálfi G. Mária

Pálfi Z. Zoltán

Pap A. Beáta

Székely A. Melánia

Szőke D. Zsolt

Tarcsfalvi L. Annamária

Vass T. Gy. Csaba

Eseménynaptár

2018. december

KeSzCsSzVa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31