Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal /

Agrár- és élelmiszeripari gazdaság szak végzettjei

2017

1. Csató G. Ádám

2. Dáné M.-A. Botond-Mihály

3. Dániel T. Rajmund

4. György A. Renáta

5. Incze B. Nórbert

6. Nagy S. Szeréna

7. Péter A. István

8. Péter I. József-Szilárd

9. Szakács L. Balázs

10. Szász Cs. Szilárd-Mihály

11. Szentes D. Bernadett

12. Török S. Zsolt

2016

1. Baló Cs. Zsolt

2. Becze L. Csaba

3. Biró Cs. Roland

4. Cilip A. Árpád

5. Csók H. Attila

6. Karda D. Izabella

7. Király P. Zsolt

8. Lázár Zs.-L. Sebestyén-Zsolt

9. Pakot I. István-Roland

2015

1. Bartalis I. Ákos

2. Czikó L. Ibolya

3. Erős M. Judit

4. Kedves I. Norbert

5. Kopacz Z. Beáta

6. Majdán I. Csilla

7. Mihály E. András

8. Nagy R. Dániel

9. Sánta L. Tünde

10. Tamás L. Szilárd

11. Tankó J. Norbert

2014

 

1. András E. Ervin

2. Antal G. Szilárd-Mihály

3. Bakó D. Alpár

4. Baricz A. Ibolya

5. Bencze L. Ildikó

6. Györfi A. Gyöngyike

7. Kovács J. Janka

8. Kovács K. Zoltán

9. Pál K. Zsolt

10. Péter A. Botond

11. Szabó V. Vilmos

2013

 

1. Bara Kinga-Mária

2. Benedek Mihály

3. Czerják Zsolt

4. Hegyi Ferencz

5. Incze K. Zsolt

6. Jakab Róbert

7. Kelemen A. Ildikó

8. Koncsag Gabriella-Katalin

2012

 

1. Balázs Zsolt

2. Balázs M. Ildikó

3. Dénes E. Gábor

4. Gábor I. Ervin

5. Gegő I. Imre

6. Koncsag L. István

7. Sebestyén S.-J. Csaba

8. Sorbán T. Mihály

9. Szabó-Varga A.-I. Katalin

10. Szilágyi L. Erzsébet-Emőke

11. Szőcs J.-A. Enikő

12. Vajik I. István

13. Veress A. Kinga

14. Zugonics L. Szabolcs Norbert

2011

 

1. Ambrus Á. Julia-Melánia
2. Barabás Á. Zoltán
3. Beke Gy.-I. Balázs
4. Birtalan G. Róbert
5. Bocskai F. Beáta
6. Bogos A. Ernő
7. Csáki I. Hajnal
8. Csibi S. Attila
9. Fákó J. Alpár-Attila
10. Gajdó M.-B. Szilárd
11. Imecs Z. Zoltán
12. Márton Z. Szende
13. Oláh Z. Attila
14. Orbán S. Enikő
15. Pál Á. Ervin
16. Tankó I. Róbert

2010

 

1. Albert B. Attila
2. Babos I.-A. Botond
3. Simó D. Szabolcs-Dénes
4. Simon M. János
5. Szakács V. Zoltán
6. Biczo M. Elek Tihamer
7. Györbíró Nimród

2009

 

1. Bajka B. Éva
2. Keresztes J. Ákos
3. Konát K. Eszter
4. Simon L. Erika
5. Pora M. Tibor

2008

 

1. Gegő I. Zoltán
2. Hatos L. Emilia
3. Kozma I. Emese
4. Virág Gy. Judit
5. Péter F Zsuzsánna

 

Eseménynaptár

2019. április

KeSzCsSzVa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930