Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés: Gondnok (adminisztrátor, épületgépész)

A Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem Csíkszeredai Kara munkatársat keres épületgondnoki állás betöltésére.

Követelmények:

  • középiskolai végzettség érettségi oklevéllel;
  • jó kommunikációs készség;
  • jó szervező képesség;
  • számítógép kezelési ismeretek (Office csomag, internet használat);
  • magyar, román nyelv ismerete;
  • tapasztalat hasonló munkakörökben;
  • gépkocsivezetői jogosítvány (B kategória).

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség (egyetem, főiskola, almérnöki képzés vagy technikumi képzés);
  • ISCIR által kibocsájtott kazánfűtői képesítést igazoló okirat;
  • ISCIR által kibocsájtott RSVTI bizonylat;
  • tűzvédelmi felkészítést igazoló bizonyítvány;
  • munkavédelmi felkészítést igazoló bizonyítvány;
  • csíkszeredai lakhely.

Feladatok:

  • az egyetem csíkszeredai épületének felügyelete, épületgépészeti berendezések üzemeltetése és karbantartása;
  • a helyszínen található ingósági állomány kezelése és felelősségvállalása;
  • az épületcsoportban a karbantartási munkálatok irányítása;
  • munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása;
  • fűtésrendszer működtetése, felügyelete;
  • ügyintézés a helyi hatóságoknál.

Jelentkezéshez szükséges iratok:

  • fényképes szakmai önéletrajz;
  • legfelsőbb végzettséget igazoló okirat másolata;
  • kézzel írott szándéknyilatkozat;
  • bármely más irat, amely alátámaszthatja a pályázó rátermettségét a meghirdetett állásra;
  • elérhetőség (telefon, e-mail cím).

A jelentkezési iratcsomót 2019. december 9-ig (hétköznapokon 9 és 14 óra között) lehet leadni a Sapientia EMTE Csíkszeredai Karának 112-es irodájában (gazdasági osztály).

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be.

Eseménynaptár

2019. december

KeSzCsSzVa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031