Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Az Egyetem idén is házhoz jön!

2014. november 17-28. között ismét megszervezzük a már hagyományossá vált felvételi tájékoztató körutat.

A Sapientia EMTE a 2014-es felvételi kampány részeként idén is megszervezi Az egyetem házhoz jön tájékoztató körutat. Ennek során 2014. november 17-28. között Erdély mintegy 150 középiskolájába látogatunk el és tartunk bemutatót a végzős diákoknak. A népszerűsítő akció során a három oktatási helyszínt 18 önkéntes hallgató képviseli. A találkozás egy interaktív bemutató és közvetlen beszélgetés formájában fog zajlani.

A két hét során a következő városokban és középiskolákban találkozhat intézményünk képviselőivel:

Időpont

Helység

Középiskola

2014. november 17.

Kovászna

Kézdivásárhely

 

 

 

 

Beszterce

Bethlen

Szamosújvár

Dés

Torda

Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont

Bod Péter Tanítóképző

Református Teológiai Líceum

Apor Péter Mezőgazdasági Iskolaközpont

Gábor Áron Műszaki Oktatási Központ

Nagy Mózes Elméleti Líceum

Andrei Mureșanu Főgimnázium

Henri Coandă Iskolaközpont

Petru Maior Elméleti Líceum

Andrei Mureșanu Elméleti Líceum

Jósika Miklós Elméleti Líceum

2014. november 18.

Sepsiszentgyörgy

 

 

 

Szászrégen

 

Marosvásárhely

Kolozsvár

 

 

 

 

 

Bánffyhunyad

Berde Áron Gazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola

Puskás Tivadar Iskolaközpont

Mikes Kelemen Líceum

Székely Mikó Kollégium

Lucian Blaga Iskolaközpont

Petru Maior Iskolaközpont

Művészeti Középiskola

János Zsigmond Unitárius Kollégium

Apáczai Csere János Elméleti Líceum

Onisifor Ghibu Elméleti Líceum

Brassai Sámuel Elméleti Líceum

Református Kollégium

Báthory István Elméleti Líceum

Octavian Goga Iskolaközpont

2014. november 19.

Gyergyóalfalu

Csíkdánfalva

Medgyes

Nagyszeben

Zilah

 

Szilágysomlyó

 

Szilágycseh

Nagybánya

Máramarossziget

Sövér Elek Ipari Iskolaközpont

Petőfi Sándor Iskolaközpont

Nemzeti Gázipari Középiskola

Octavian Goga  Főgimnázium

Wesselényi Református Líceum

Gheorghe Sincai Pedagógiai Líceum

Simion Bărnuţiu Főkollégium

Ioan Ossian Iskolaközpont

Gheorghe Pop de Băseşti Iskolaközpont

Németh László Elméleti Líceum

Leowey Klára Elméleti Líceum

2014. november 20.

Barót

Brassó

Négyfalu

Nyárádszereda

Szováta

Erdőszentgyörgy

Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport

Áprily Lajos Főgimnázium

Zajzoni Rab István Elméleti Középiskola

Bocskai István Iskolaközpont

Domokos Kázmér Iskolaközpont

Szent György Iskolaközpont

2014. november 21.

Maroshévíz

Gyergyószentmiklós

 

Gyergyóditró

Sáromberke

Marosvásárhely

Kemény János Elméleti Gimnázium

Salamon Ernő Gimnázium

Batthyány Ignác Technikai Kollégium

Puskás Tivadar Iskolaközpont

Sáromberki Mezőgazdasági Iskolaközpont

Ion Vlasiu Iskolaközpont

Művészeti Középiskola

2014. november 24.

Székelyudvarhely

 

 

 

 

 

 

Marosludas

 

Dicsőszentmárton

Tamási Áron Gimnázium

Benedek Elek Pedagógiai Líceum

Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium

Bányai János Mûszaki Szakközépiskola

Eötvös József Szakközépiskola

Kós Károly Szakközépiskola

Palló Imre Művészeti Líceum

Ipari Iskolaközpont

Constantin Brâncuși Középiskola

Andrei Bârseanu Elméleti Középiskola

 

2014. november 25. 

Székelykeresztúr

 

 

Marosvásárhely

 

 

Margitta

Nagykároly

 

Érmihályfalva

Orbán Balázs Iskolaközpont

Zeyk Domokos Iskolaközpont

Berde Mózes Unitárius Teológiai Gimnázium

Electromureș Iskolaközpont

Mihai Eminescu Pedagógiai Középiskola

Unirea Főgimnázium

Horváth János Iskolaközpont

Nagykárolyi Elméleti Líceum

Josephus Calasantius Római Katolikus Iskolaközpont

Mezőgazdasági Főgimnázium

2014. november 26.

Zetelaka

Korond

Szentegyháza

Marosvásárhely

 

 

 

Szatmár

Zetelaki Dr. P. Boros Fortunát Elméleti Középiskola

Korondi Iskolaközpont

Gábor Áron Szakközépiskola

Bolyai Farkas Elméleti Középiskola

Református Kollégium

Szász Adalbert Sportlíceum

Constantin Brâncuși Iskolaközpont

Kölcsey Ferenc Főgimnázium

Református Gimnázium

George E Palade Élelmiszeripari Iskolaközpont

Aurel Popp Művészeti Líceum

Hám János Római Katolikus Iskolaközpont

2014. november 27.

Gyimesfelsőlok

Csíkszereda

 

 

 

 

 

 

Marosvásárhely

 

 

Székelyhíd

Szalonta

Nagyvárad

 

 

 

Árpádházi Szent Erzsébet Római Katolikus Gimnázium

Kós Károly Építõipari Szakközépiskola és Szakmunkásképzõ

Márton Áron Gimnázium

Segítõ Mária Római Katolikus Teológiai Líceum

Székely Károly Iskolaközpont

Venczel József Iskolaközpont

Joannes Kájoni Közgazdasági Szakközépiskola

Nagy István Művészeti Líceum

Traian Vuia Iskolaközpont

Gheorghe Șincai Iskolaközpont

Avram Iancu Iskolaközpont

Petőfi Sándor Elméleti Líceum

Arany János Iskolaközpont

Ady Endre Líceum

Iosif Vulcan Főkollégium

Lórántffy Zsuzsánna Református Gimnázium

Művészeti Líceum

Mihai Eminescu Pedagógiai Líceum

Szent László Római Katolikus Gimnázium

2014. november 28.

Déva

Nagyenyed

Arad

Temesvár

 

 

 

Téglás Gábor Iskolacsoport

Bethlen Gábor Kollégium

Csíky Gergely Iskolaközpont

Bartók Béla Elméleti Líceum

Gerhardinum Katolikus Líceum

Római Katolikus Gimnázium

 

Eseménynaptár

2019. március

KeSzCsSzVa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031