Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

OTP Hungaro-Projekt - Szakmai gyakornok- és karrier program

Főiskolára/egyetemre jársz és szeretnéd teljesíteni a szakmai gyakorlatodat egy vezető pályázati - és pénzügyi tanácsadó vállalatnál? Szeretnél akár hosszú távon is elhelyezkedni? Erre most mind lehetőséged lehet.

Ha érdekelnek az Európai Uniós pályázatok, a közép - és nagyvállalati szektor, a pénzügyi tanácsadás, és megfelelő tanulmányokkal és motivációval rendelkezel, akkor Téged keresünk!

KIEMELT ELŐNY, AMENNYIBEN FOLYÉKONYAN BESZÉLSZ ROMÁN ÉS/VAGY HORVÁT NYELVEN!

Várható feladatok:

*       Pályázatok figyelése;

*       Szakmai elemző munka;

*       Fordítási tevékenység;

*       Hírlevelek és egyéb információs anyagok összeállítása;

*       Aktív részvétel különböző, változatos projektekben;

*       Dokumentációk készítése;

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

*       Lendületes, dinamikus hozzáállással rendelkezel;

*       Szeretnél szakmailag fejlődni;

*       Érdekel a pályázatok, pénzügy vagy közgazdaság világa.

A kiválasztásnál előnyben részesülnek azok, akik rendelkeznek:

*       Felsőfokú nyelvvizsga bizonyítvány;

*       Kiváló pénzügyi vagy közgazdasági tájékozottság;

*       Korábbi pályázati vagy pénzügyi szakmai gyakorlatok;

*       Marketing és sales orientált hozzáállás.

A munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület.

Amennyiben magadra ismertél, szereted az új kihívásokat és valódi tapasztalatot akarsz szerezni, jelentkezz!

Várjuk fényképes önéletrajzodat legkésőbb 2014. február 15-ig, a varga.david@otphp.hu e-mail címre!

OTP Hungaro-Projekt Kft.www.otphp.hu

Eseménynaptár

2019. augusztus

KeSzCsSzVa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031