Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Karrier /

Pénzügyi könyvelés és ügyintézés

A Harplast Kft csíkszeredai termelő és kereskedelmi tevékenységű vállalat pályakezdő munkatársat alkalmaz Pénzügyi könyvelés és ügyintézés munkakörbe

Elvárások:

- Szakirányú végzettség és a könyvelési szakma iránti érdeklődés

- Pontos, precíz munkavégzés

- MS Excel és Word felhasználói ismeretek

- Csapatszellem és felelősségtudat

Amit nyújtunk:

- A könyvelési osztály bővítése céljából létrehozott munkakör egy jól működő, összeforrott csapatban kínál helyet

- A munkakör betanítása

- Szakmai tapasztalat megszerzése

- Szakmai irányú továbbképzés támogatása a vállalaton belül és kívül

- Stabil vállalati háttér

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el a motivációs levelét és az önéletrajzát a harplast@harplast.ro e-mail címre.

Érdeklődni személyesen a cégszékhelyén Csíkszereda, Hargita utca 69 sz., vagy a 0266-371468 telefonszámon.

Eseménynaptár

2019. szeptember

KeSzCsSzVa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30