Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Csíkszeredai Kar – csik.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Karrier /

Pénzügyi Oktatási Tréner

Az Oktatáshoz való jog Alapítvány, egyedülálló pénzügyi oktatási programjához keres három pályakezdő személyt, tréneri pozicióra. (3 pozicíó: 2 Bukarest, 1 Brassó, környék)

Karrierszint: kezdő szint (0-2 év), középszint (2-5 év).

A kezdés ideje 2017 szeptember első felében történik.

Beszélt nyelvek

  • Román
  • Angol
  • A magyar nyelv előnyt jelent (a brassói (környéki) pozicióra)

Az Oktatáshoz való jog Alapítvány, egyedülálló pénzügyi oktatási programjához keres három pályakezdő személyt, tréneri pozicióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Képzések/programok a tervek szerinti megtartása és ezek hatásának a biztosítása a célközönségre,
  • Az éves képzési tervek fejlesztéséhez való hozzájárulás,
  • A képzési programok fejlesztése, szervezeti fejlesztések az igényeknek megfelelően és ezek a nyomon követési munkamenet során való biztosítása, hogy a programok megfelelnek a szükségleteknek,
  • Az oktatóanyagok feljesztése és folyamatos frissítése annak érdekében, hogy a frissítések a bekövetkezett változásokat tükrözzék és ezen információk pontosoan legyenek átadva a célközönségnek,
  • A tréningek végeztével egy visszajelzés küldése a projektmenedzsernek,
  • A tréning programok hatásának a felmérése és ezek viszonyítása a tanulási célkitűzésekkel, jelentések készítése és javítási megoldások javaslása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kitűnő kommunikációs készséggel rendelkező , fiatal, kreatív jelentkezőket keresünk, akik hajlandóak teljes munkaidős állásban képzéseket nyújtani gyerekeknek és a fiataloknak kis vagy közepes csoportokban.

Egyéb szükséges készségek a munkához:

  • Utazási hajlandósg, a munkaidő 70%-ban (brassói pozicíó), illetőleg  50% (bukaresti tréneri pozíció),
  • Független tervezési, szervezési és áttekintési készségek,
  • Közepes angol nyelvismeret és számítástechnikai ismeretek (Office);

Előnyként értékeljük: oktatási tapasztalatokat, civil szervezeti tevékenységeket, tanácsadásokat, trénigek tartását, angol/magyar nyelv ismeretek, B kategóriás jogosítvány.

Az érdeklődők jelentkezését a következő e-mail címre várjuk: alexandra.sava@estedreptulmeu.ro (az önéletrajz tartalmazzon fényképet), azzal a feltétellel, hogy a kezdés ideje 2017 szeptember első felében történik.

A trénerképzés egy része Budapesten, Magyarországon történik.

Eseménynaptár

2019. szeptember

KeSzCsSzVa
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30